Rukometni klub Daruvar

Prva pobjeda mlađih kadeta

Virovitica; 3.12.2017. – Prvu pobjedu ostvarili su mlađi kadeti u 1.HMKRL-sjever u derbiju začelja protiv ekipe Nedelišća koja je također bila i sada ostala jedina ekipa bez bodova. Trebali su to biti lakše ostvareni bodovi nego što su “iščupani” u posljednjim trenucima utakmice. Poluvrijeme 11:7 za Daruvarčane i činilo se kako će do kraja sačuvati ako ne i povećati vodstvo. No, posljednjih 10 minuta rade neshvatljive greške i nepotrebnom žurbom i dekoncentracijom u napadu omogućuju protivnicima dolazak na 16:16. Iz sedmerca kojeg je realizirao Marko Dubravac teškom mukom osvojeni su prvi bodovi koji se nadamo neće biti i posljednji. Najefikasniji na utakmici bio je Marko Dubravac sa 9 pogodaka, Antonio Per upisuje pet dok je Luka Konjević postigao tri. Nastupili su još Leo Smola, Toni Nokta, Karlo Ludoški, Leo Blažičko, Ivan Zavadil Mateo Finek.

Protiv vodećeg Varaždina nije bilo nikakvih šansi za bolji rezultat od onoga koji je i ostvaren 9:36 (2:17).