RK Daruvar (A 06/07)

RASPORED TRENINGA

Ponedjeljak 18.30 – 20.00 Gradska sportska dvorana (7-8 odabranih igrača “A” selekcije zajedno sa seniorima)

Srijeda 18.00 – 20.00 Gradska sportska dvorana

Petak 16.30 – 18.30 Gradska sportska dvorana

Leagues
1. HRLDA sjever
Sezone
2018/19, 2019/20
Početna

Coach Saša Brabec

Država
cro Hrvatska
Trenutna ekipa
Daruvar
Dob
1

Dječaci A RK Daruvar

RankIgračEkipaPozicijaGolovaIsključenjaNastupa
1croSven ŠilobodecLijevi vanjski, Desni vanjski2718
2croDavid VackaSrednji vanjski1618
3croPatrik JežinecLijevo krilo1205
4croPetar KonjevićLijevi vanjski, Pivot1123
5croNoa KovačićLijevi vanjski, Pivot748
6croDomagoj PanovskiDesno krilo617
7croBorna SubotićPivot, Desno krilo517
8croEdi BašekPivot518
9croSebastian DonatSrednji vanjski, Lijevo krilo408
10croBorna DonatLijevi vanjski, Lijevo krilo305
11croDino PlažaninLijevo krilo, Pivot105
12croJan BalogLijevo krilo, Pivot101
13croLovro MiščevićDesni vanjski, Desno krilo000
14croMatej TukovićVratar005
15croSven VokasLijevo krilo000
16croFran MarošiLijevo krilo003
17croPatrik FinekLijevo krilo, Desno krilo005
18croSven MildeVratar005
19croBruno BilekDesno krilo000

Tablica 1.HRLDA sjever

PosEkipaUtPbIzPoDGPGGRBod
133007847316
22200479384
322005720374
422004433334
522005635214
62101434032
721013240-82
831023071-412
930034975-260
1020123157-260
113003030-300
1220022456-320

Raspored

1. HRLDA sjever
2019/20
SD Grubišno Polje

1. HRLDA sjever
2019/20
SD Grubišno Polje

1. HRLDA sjever
2019/20
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2019/20
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2019/20
DSŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2019/20
DSŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2019/20
DSŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2019/20
Dvorana I.OŠ

1. HRLDA sjever
2019/20
Dvorana I.OŠ

1. HRLDA sjever
2019/20
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2019/20
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2019/20
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2019/20
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2019/20
SD Varaždin

1. HRLDA sjever
2019/20
SD Varaždin

Rezultati

1. HRLDA sjever
2019/20
Dvorana Evropskih prvaka

1. HRLDA sjever
2019/20
Dvorana Evropskih prvaka

1. HRLDA sjever
2019/20
DOŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2019/20
DSŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2019/20
SD Varaždin

1. HRLDA sjever
2019/20
SD Varaždin

1. HRLDA sjever
2019/20
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
SD "Fran Galović"

1. HRLDA sjever
2018/19
SD "Fran Galović"

1. HRLDA sjever
2018/19
SD Varaždin

1. HRLDA sjever
2018/19
SD Varaždin

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
Dvorana Evropskih prvaka

1. HRLDA sjever
2018/19
Dvorana Evropskih prvaka

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
DSŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2018/19
DSŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2018/19
DSŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Pakrac

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
DOŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2018/19
DOŠ Garešnica

1. HRLDA sjever
2018/19
Dvorana II. OŠ

1. HRLDA sjever
2018/19
Dvorana II. OŠ

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
GSD Daruvar

1. HRLDA sjever
2018/19
ŠSD Vidovec

1. HRLDA sjever
2018/19
ŠSD Vidovec

1. HRLDA sjever
2018/19

1. HRLDA sjever
2018/19
Sportska dvorana OŠ Ljudevita Modeca

1. HRLDA sjever
2018/19
Sportska dvorana OŠ Ljudevita Modeca